U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 02 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
SHES FORD FIESTA 1.4 BENZIN PLIN NE DIZNE VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM HARGJIMET SHUM TE VOGLA POSEDON:KLIM.ABS.AIRBAG.HIDROLIK.CENTRALL.GJAMAT ME RRYM.FELLNE ME.GOMA TE MIRA REGJISTRIM 8 MUJA PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim