ford fiesta 1.0 benxin

Shitet nga: agim 20 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 490 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
ford fiesta 1.0 benxin ne gjendje te rregullt i rigjistruar ka regjistrim dhe 11 muaj hargjon shum pak presim blers serioz ka dhe fellne me gomat sapo te blera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim