Ford Focus -05

Shitet nga: zekirja 02 Nën 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet vetura Ford focus karavan 1.8 dizel tdci viti 2005regjistrimi I yet.ne kosov posedon airbeg ,klim ac ,xhamat I shoferit dhe I mbrapem me nxemje, fellga 16 ,pasqyret me rrym ,4 xhama me rrym ,mbyllje prej distance ,radion cd origjinal fordit
Posedon 1 vit regjistrim
Ja vlen te ceket hipotek nuk osht mundesi perkthimi Brenda sites fordi esht ne gjendje prefekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim