Ford Focus -99

Shitet nga: Mergjan 04 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shitet vetura ford focus vitit i prodhimit 1999 ngjyr te zez 1.6 benzin dhe 6 muj regjistrim ne gjendje te mir teknike per me shum info....04462730 ose 044481478
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim