Ford Focus 1.6tdci ghia 05

Shitet nga: Naser 11 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Focos 1.6 TDCI Ghia
Posedon
Klimatronik, karriket me nxemje ,krovin,
Parafongon me nxemje, winter pacet,tempomat,
Senzor parkingu, qels te menqur, ESP e shume opsione te tjera
Dhe i ruajtur mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim