Ford Focus 1.8 TDCI / 2003 U SHITTTT

Shitet nga: Ari 06 Krr 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford Focus 1.8 TDCI,
Viti prodhimit 2003,
Ngjyra e Hirit,
Kw;74
Me klime,
Rrypin e ndrrun,
Gomat e reja veres si dhe gomat e dimrit,
I rexhistruar deri 05/2017,
Radio origjinale me 6 CD komandat në timon,
Me liber servisit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim