Ford focus 1.8 disel ne gjendje perfekte

Shitet nga: Naim 03 Shk 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes ford focus 1.8 disel-karavan-ne gjendje shume te mire teknike dhe optike-vetura ka klimatronik-gjamat elektronik-pasqyret me rryme-hapje-mbyllje qendrore me telekomande etj.vetura esht e regjistruar. Bejme edhe nderrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim