Ford Maverick 2003

Shitet nga: Valon 23 Jan 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Maverick
Ford Maverick 2.8 Benzin-Plin plini esht ne dizne.
5 dyer 4X4 Automatik
Karrikat lëkur,elektronike ,
Gjamat te gjitha elektronike
Tempomat
Ndrrim i mundshem me marrveshje
Ferizaj-Kosov nr kontaktues 044125687 dhe04554722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim