Ford Scorpio -96

Shitet nga: Muhadin 26 Mar 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Scorpio
Shes dhe nderroj Ford Scorpio USA me golf 4 dizell .
shes veturen ne gjendje shum te mire perdorimi esht vetur amerikane vetura esht ne gjendje shum te mir motorrike po ashtu edhe jasht esht shum i rujtun shifet ne fotot .
uleset me ajer sipas deshires + nxemje ne ulese ,radio touch scren ,tv,bluetoth,telefon etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim