flm merrjep ushit

Shitet nga: flamuri 20 Maj 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   800 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Sierra
vetura eshte ne gjendje te rregullt ka 5 muaj regjistrim per me shume inefermata na kontaktoni ne numrin 044230101 dhe 045528413(viberi)+37745528413
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim