Kombi Ford Transit 2.5 viti 1990

Shitet nga: Behar Topalli 28 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shesim Kombin Ford Transit 2.5, te vitit 1990 kurse motori i fordit esht 2001. Kombi esht ne gjendje te rregullt, esht i QLajmruar nuk ka asnje denim, dhe nuk esht ne hipotek. Konforin mbrenda e ka shum te ruajtur. Presim Bleres Serioz.

Thirrni ne 044 128 088.

-QMIMI SIPAS MARRVESHJES!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim