Golf -05

Shitet nga: Hesat 27 Shk 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes vetur golf 5 1.9 dizel klimatronik ngjendje tmir tekinike si dhe i garantuat per gjithqka dhe nuk osht hipotek VEtura osht e garantuar per gjithqka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim