Golf 4 Tdi -00

Shitet nga: Ismal Bela 20 Shk 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes:Golf 4 TDI i thjesht pa te kuqe osht ne gjendje shum te mir osht i ruajtur si jasht ashtu dhe brenda
Per me shum Mundeni Te kontaktoni Ne Nr.044 325 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim