Golf 6 -10

Shitet nga: ahmeti 31 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet vetura Golf 6 1.6 TDI rrypi dhembezor eshte i nrruar kopmplet seti dhe ka garancion deri ne 80.000 klm
si dhe korp llamell drugllager zamajac eshte i nrruar, si dhe bateria ka garancion edhe 34 muaj.
vetura nuk ka asnje vrejtje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim