Gollf 4 1.9 tdi me 1tkuqe gjendje teper te mir p..

Shitet nga: enver 25 Shk 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
shes gollfin 4 tdi 1.9 me nje te kuqe ne fund te 2005 viti i prodhimit karavan ne gjendje teper te mir me te gjitha servisimet posedon tempomat navigacion klim goma per ver dhe dimer nga gjermania vaj gjerman etj etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim