Honda Civic -99 u shit flm merrjep

Shitet nga: Geti 30 Nën 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
Shitet Honda civico karavan , i sapo ardhur nga Austria ,.

Per fat te keqe honda eshte e kuqe dhe vallanin e ka ka anaa e majt sepse nuk kam foto per momentin..

Honda Posedon 4 Dyr , Ngjyr e kuqe, Vitprodhimi 1999 , , Hidraulik , . Komforin e Ka t Rujtne ,


I Gatshem per Sezonin e Dimrit Gumat i Ka Te Reja , Antifrizin e Qitne, .Krovi i Qelet NELT Me pull , Honda Osht Ne gjendje te rregullt Perfekte i shternguar ne trrapa ,


Honda Nuk Osht Vozit Nkosov As Nuk Vozitet .Qmimi 600i Pa diskutushem Me Pare Kesh ,
Me Ndrrim Ka Tjeter Qmim . Thirrjet prej 08:00 Deri ne 23:00 Mramje . Mund te shkruani dhe ne viber Per Me Shum INFO . +386 49 392 878 , Jua Kthej pergjigjen Menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim