Honda

Shitet nga: S.Guta 30 Gsh 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
Honda civic 1.4 Viti 2001 me tabela te jashtit i pa doganuar ne gjendje te rregullt dritaret dhe pasqyret me rrym dhe radio me CD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim