Honda

Shitet nga: S.Guta 11 Sht 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: Civic
Honda civic ngjendje shum te mir benzin 1.4 viti 2001 goma te reja gjamat elektro dhe me ACE RADIO ME CD
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim