Hyundai-01

Shitet nga: Muhaxheri idriz 25 Shk 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 290 EUR

Komuna: Ferizaj
Hyundai Gjip esthe shume ne rregull, vjen nga zvicra, Motori punon Shum mire dhe eshte Mitsubishi Payer
Ulset jan Leder (lekure),
Klima
5 dyresh, ka Shum platz per Familie si dhe per bartje te gjesendeve
Dritaret elektrike
4x4 per vende te larta edhe ne kohra me bore apo ngrisa
Gjiipi ka ngjyre te kaltert (Blue)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim