I SAPOARDHUR NGA ZVICRRA CITROEN C36 -05

Shitet nga: naim 11 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes citroen c3 1.2 benzin-viti 2005-me klim-175000 km.
Vetura ka gjamat me rrym-muziken me cd-hapje dyerve me telekomand-etj -kerri esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike dhe eshte shum i paster mbrenda si dhe i ka shpenzimet minimale. per me shum informata kontaktoni ne numrin
tel:044-259-368 dhe viber +377-44-259-368
049-259-368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim