Isuzu Trooper benzin -80

Shitet nga: besnik 18 Pri 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shite gjypi .defekt ka nje zgllob dhe pumpa benxinit tjeter asht krejt n rregull per ma shum n tel nihum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim