Jeep -05 dizell

Shitet nga: Jeep 02 Maj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Gjipi êsht i ardhur prej Zvicres dhe i doganuar para 4 muajsh dhe asht privat.dhe e ka servisimin të bër me të gjitha punen.dhe asht pa asni gervishtje si jasht ni ashtu edhe mbrenda për ma shum ju dha iformata përmes tel.pres blers serjoz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim