Jeep Chreokee -05 Dizell

Shitet nga: Jeep 07 Maj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet gjipi i ardhur prej shtetit zvicran,shum i ruajtur dhe ni tash êsht bë servisimi koplet dhe êsht prej pronarit privat,për ma shum mundeni të me thirrni dhe ju spjegoj te dhênat e gjipit. 1.ka gomat të dimrit të reja 2.zenzorat mbrapa 3.radion me 6 cedeja 4.lekur karrika dhe me nxemje por edhe lvizje elktrik 5.veturra e ka2x2 -4x4 por edhe malore.Punen e ka shum tê jasht zakonshum.Pres blers serjoz.Mundeni te thirrni edhe ne Viber.+37744507706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim