Jeep grand cheroke -99

Shitet nga: Mirush gegaj 21 Mar 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
i pa doganum ka te demtuara gumicat e trapit dhe duhet ti ndrrohet rrypi i dinames 049453253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim