Jeep Renegade -05

Shitet nga: islam 20 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Renegade
Shes jepp viti i prodhimit 2005 3.7 benzin .2 par goma te veres dhe dimrit 4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim