KOMBI -00

Shitet nga: nehat 01 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet kombi reno master viti 2000 diesel 2.8 tdi, i regjistruar dhe mund te bartet mejher te pronari i ri, dokumentacioni ne gjendje te rregullt, per me shum info na kontaktoni ne numrat e lart permendur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim