Kia

Shitet nga: Halil berisha 16 Shk 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Rio
Makina asht e mir pra me ni fjal tip top Nike Ka krritha sasht i demtuar asht i ardhur nga belgjika karburantin e Ka benzins asht manual dhe nuk asht i regjistruar qmimi asht 2300 euro por mund te bej zbritje ne qmimi ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim