Kia Sorento 4x4 Full 2003 2.5

Shitet nga: Adnan 17 Krr 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
VITI 2003
KLIM AC
Manual
ABS
DRITARET ELEKTRIKE
CD dhe zerim shum te mire
Ne gjendje te shkelqyer teknike
I REXHISTRUAR I DOGANUAR NE RKS
Te gjitha serviset e kryera ne kohe
Mundesi nderrimi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim