Klim per kamion 24 volt -88

Shitet nga: hamdi 10 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
shes klim per kamion 24 vollt , arrin temperaturen + 30 grad dhe - 30 grad asht ne gjendje shum te mir e ardhur nga germanija ju mir presim teli 044481462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim