Kombi T2 Benzin-Plin RKS 4Muj -86

Shitet nga: 044 34 35 70 08 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Kombi T2 Benzin-Plin punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Me regjistrim 4 Muj.Kombi me Ulse.Me radio shum te mir.Goma te reja.Posedon edhe karton te gjelbert..Hipotek nuk esht dhe perkthehet meniher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim