Lada Niva 4x4 1.7 Benzin Plin -01

Shitet nga: Shkelzen 04 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Lada Niva 1.7 Benzine,Pline. punon shume mir ne te dyjat. viti prodhinit 2001 ne gjendje shume te mir.i punon 4x4 dhe reduktori shume mir. me 5 shpejtesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim