Land Rover -00

Shitet nga: Azem 17 Mar 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet LandRoveri ne gjendje te rregullt dhe me regjistrim,
Per me shum shumë informata telefoni 044668048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim