MERCEDES A 170 DIZEL -99

Shitet nga: almir 15 Maj 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet mercedel a class diezel esht ne gjendje te mir teknike dhe optike
Posedon:air bag, klim, esp, timon hidraulik, abs, dritaret me rrym, pasqyret me rrym.
Vetura I ka te gjitha serviset e kryera para tre diteve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim