MERCEDES C 220 -02 AVANGARD

Shitet nga: xxxx 27 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Ferizaj
SHITET MERCEDES C CLLAS 220 VITI 2002 ESHTE NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE POSEDON KETO FUNKSIONE
CENZORA PERPARA
CENZORA MBRAPA
CENZORA TSHIUT
CENZORA TE PASQYRES
SHIBETAH
KARRIKAT ME NXEMJE KLIMATRONIK
DRITA TMJEGLLES
ESHTE E ARDHUR NGA ZVICRRA
GOMA TE REJA T'DIMRIT
VLEN TE THEKSOHET QE VETURA NUK ESHTE NE HIPOTEK
VIBER:+37744574555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim