MINI COOPER CLUBMAN 2010

Shitet nga: MINI COOPER 03 Maj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR   9 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Clubman
SHITET MINI COOPER CLUBMAN 1.6 BENZIN , VITI I PRODHIMIT 2010 , I SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA , 134.000 KM TE GARANTUARA ME LIBER TE SERVISIT.

-KOMANDA NE TIMON
-NDEZJA E VETURES ME GISHT
-KLIMATRONIK DY ZONALE
-DRITAT XENON / BI-XENON
-ECO MODE , (GJATE PRITJES NE KOLONA DHE NE SEMAFORA FIKET VETURA AUTOMATIKISHT)
- 6 SHPEJTSI
-4 GOMA TE DIMRIT + 4 GOMA TE VERES
-MP3 CD PLAYER
-ABS / ESP / AIRBAGS.

VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM E RUAJTUR. TEL & VIBER: +37744388555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim