Mini Cooper -03

Shitet nga: Ek 26 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Mini osht ne gjendje te rregullt
Dhe ka regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim