Mini Cooper 1.6 benzin 2006

Shitet nga: Urtar 15 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
Shitet : Mini cooper 1.6 benzin, viti i prodhimit 2006, ne gjendje perfekte, shume i ruajtur, i ardhur nga Zvicrra me liber te servisit me kilometra te sakta 176000.
Ne tabela KS ka kaluar para dy muajve pra une e kam rexhistruar per here te pare dhe i kam ba edhe servisin e plote.
Nderrim i mundshem me Audi A4 dhe Mercedes B klas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim