U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: Auto Salloni Xeni 19 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: MINI
Modeli: Cooper
SHES MINI COOPER 1.6 BENZIN VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON:KLIMATRONIK.ABS.AIRBAG.PANARAM.BORDKOPJUTER KARRIGAT LIKUR .DRITAT XENON.FELLNE 18 COLL.HIDROLIK.CENTRALL.GJAMAT ME RRYM.REGJISTRIM 1 VEJT PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim