Mazda RX8.... -05

Shitet nga: burhani 26 Mar 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Mazda RX8 e ardhur nga GJermania viti i prodhimit 2005 vetur sportive me 1300kubik 200kual fuqi nga fabrika e prodhuese psedon alarm centrall karrikat lekur nxemje te karrikav dhe elektronik
Eshte ne gjendje te rregullt cdo 15000 km ju ka bere servisi ne garazhden e mazdes ne gjermani,eshte dora e pare qe e kom vozit i ka alu fellgat 18 coll ka defekt e qet ulen jasht motorrit Per detjaje me te hollsishme thirrni ne numrin qe shihni flm per mirkuptim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim