Shes mazda 323

Shitet nga: Sabri 27 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 323
Shes mazde 323 1.8 16v benzin
Vetura asht ne gjendje shum te mira si mbrenda dhe jasht
Posedon radion me video me misic full extra
Vetura ka felne dhe goma re reja
Regjistrim 9 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim