Mercedes 190 -88

Shitet nga: besart 03 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shittet Mercedes 190

Benzin-Plin (Ne gjendje shum te mirë)

Rexhistrim der me 30-07-2015

Goma dhe Fellne te Reja (195-55-15)

Dritat ekstrraa i kaa

Qmimi 1200

Nr-044/548-614 wiber-+37744548614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim