Mercedes 190 2.5 -88

Shitet nga: kemajl 27 Pri 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet vetura Mercedes 190,dizel motori 2.5 vetura eshte ne gjendje te rregullt,vetura ka regjistrim der ne muajin Nentor .Vetura ka gjithqka me rregull :trapin,amortizerat,dhe gumat ika tmira,vetura ka vajin e ndrrum, faleminderit per mirkuptim?.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim