Mercedes 190 rexh deri 30-07-2015 Ofertttt

Shitet nga: besart 28 Pri 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet :Mercedes 190

Mercedes 190

Benzin -Plin (ne gjendje shum te mir)

Rexhistrim Deri 30-07-2015

Goma Dhe fellne te reja (195-55-15)

Dritat eksttrraa i kaa

Shpenzime shum te voglaa

Qmimi 999 ma lir nuk vjen

nr 044 548 614

Wiber : +37744/548-614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim