Mercedes 190 rexh-deri 8muj 2015 ndrrim nuk baj

Shitet nga: besart 19 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet vetura :

Mercedes 190 (1988)

Benzin + plin (Ne gjendje shum te mirë)

Rexhistrim deri : 30-07-2015

Goma dhe fellne te reja

Drita ekstraa

Shpenzime shum te vogla

Me pare 1350E Wiber : +37744-548-614
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim