Mercedes 250 dizel -89 NDROHET ME KOMBI T4 Me PR..

Shitet nga: Benjamin 25 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
MERCEDESI NE GJENDJE TE SHKELQYSHME ESHT SHUM I PAQT DHE I RUJTUR MUNDNI ME PA EDHE VET REGJISTRIM NUK KA ESHT I QLAJMRUN Nuk KA DENIM SKA MERCEDESI ESHT PER 1 MARAKLI SMS MOS DERGONI shiten 4 bandash alluminit per mercedes nukjan te perdorur ne kosov asni her fell net NUK vin me Mercedes NUK vjen me kto fellne vetem nese paguhen ekstra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim