Mercedes 300 dizel -87

Shitet nga: enver 15 Shk 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Ferizaj
shes edhe Mercedes 300 D Dizell 1987 rexhistrim ka deri ne ne fund te shtatorit 2015 Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Qmimi 1900 Euro per ndriim nuk bojm vetem me pare....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim