Mercedes 500 sel dizel full extra 83

Shitet nga: mercedes 24 Jan 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Mercedesin 500 ne gjendje te rregulld Dizell 3.0 mercedesi posedon.. AirBag..ABS..Karrigat me Nxemje..Likur mbrenda Karrigat mnyr elektronike levizin..Bllokazh..Gjamat elektronik fellnet 16 coll gumat M+S timoni hidrolik interier te paster per mbrenda po edhe ashtu jasht korizion nuk ka..rigjistrim i skadum po i q"lajmrum denim ska vetur per marakli per info me te hollsishum mund te kontaktoni ju mir presim ne gjdo koh...?? si dhe mund te shkruni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim