Mercedes A 170 -00

Shitet nga: zeqa 08 Pri 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
shitet mercedes a170 avantgarde ne gjendje shum te mir posedon regjistrim edhe 8 muaj
klima
abs esp asr
timon servo
karrigat gjysme likur dhe me nxemje
xhamat elektronik
pasqyret elektronike
fellne alumini
servisin e krym
ndrrim baj vetem me opel dhe vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim