Mercedes A170 CDI 2002

Shitet nga: Mercedes 27 Krr 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 239 EUR

Komuna: Ferizaj
Eshte model Elegance (i Gjat)

Posedon:

- KLIM, ABS * ESP * Airbag *

-Pasqyret me kontroll elektronik dhe me ngrohje

-Xhamat elektronik (me hapje /mbyllje elektronike)

-Senzor per mbylljen e dyerve menjehere pas nisjes se vetures

-Dyert Central me teledirigjues * Mbyllje nga brenda

-Gomë rezerve me të gjitha paisjet.

-Dhe 4 fellne (origjinal te Mercedesit) me 4 goma te dimrit.

+ Dy qelesa Origjinal .

-Dhe serviset e kryera rregullisht,me produkte nga zvicra ( Vaj,Filtera, etjetj).

-Eshte ne gjendje shum te rregullt.

-REGJISTRIM : 1 Vit

Viber +37744 481 491

+ 4 gomat e reja, te veres>>>> 01 - 04 - 2015 <<<

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim