190 dizell Regjistri 1 vit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MercedesBenz 15 Dhj 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet MercedesBenz Dizell 2.0 Regjistrim 1 vit shum i mir per kategorin e vet shum ne gjendje te mir mud te shikoni kur te keni mundesi dhe i garantuar per hipotek numri per kontakt 044 150 230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim